FreeWebSubmission.com Kabak çekirdeği ve erkek gücü arasında çarpıcı bir bağlantı vardı
Kabak çekirdeği ve erkek gücü arasında çarpıcı bir bağlantı vardıYeni Delhi (İzleme Masası) Uzmanlar, yeme alışkanlıklarına dikkat edilirse tedaviden kaçınılabileceğini söylüyor. Farklı yiyecekler yiyerek önlenebilecek birçok hastalık türü vardır. Uzmanlar ayrıca cinsel sağlığınızı iyileştirmek için kullanabileceğiniz cinsel iktidarsızlık hakkında bazı şeylerden bahsetti. Bu maddeler Hindistan Times tarafından aşağıdaki gibi bir raporda derlenmiştir.


Kurutulmuş meyveler

Ceviz, yer fıstığı ve diğer tüm kurutulmuş meyveler vücutta nitrik okside dönüştürülen amino asit L-arginin içerir ve bu element kan damarlarımızı esnek hale getirir, bu da vücudumuzun dolaşım sistemine yardımcı olur. Kan düzelir ve sonuç olarak belirli organın ereksiyonu ile ilgili bir sorun yoktur.

Kabak Çekirdeği

Kabak çekirdeği büyük bir çinko kaynağıdır ve çinko erkeklerde seks hormonu testosteron üretimini arttırır. Kabak çekirdeği, cinsel sağlık yararlarına ek olarak, bir kişinin ruh halini ve genel sağlığını da iyileştirir. Antioksidan özelliklere ve demir, magnezyum ve diğer birçok temel besine sahiptirler.

Ama armut

Ancak armutlar, vücuda enerji sağlayan B6 vitamini ve folik asit içerir. B6 vitamini ayrıca cinsel arzuyu arttırmak için çalışan prolaktini düzenler.

chocolate

Çikolata beyindeki serotonin ve dopamin seviyelerini arttırır. Her ikisi de stresi azaltır ve ruh halini iyileştirir. Sonuç olarak, cinsel sağlık gelişir

Post a Comment

Previous Post Next Post