FreeWebSubmission.com İslamabad PIMS Hastanesinde koronavirüsü tedavi etmek zorunda olan doktorlar......

İslamabad PIMS Hastanesinde koronavirüsü tedavi etmek zorunda olan doktorlar......


Doktorlar İslamabad'daki PIMS Hastanesinde koronavirüs hastalarını tedavi etmek zorunda kalıyorlar. Ayrıntıları açıklayan, korona virüsü bulaşmış bir kadın doktor, yönetimin ihmalini gösteren bir video mesajı yayınladı. Bağımsız Urduca tarafından yayınlanan videoda Dr. Sarwat, bir gün önce benimle çalışan doktorun Corona Iris'i doğruladığını söyledi, bugün de Corona için pozitif test yaptım, bölge yönetimin ihmali nedeniyle mühürlenmedi. Virüs daha da yayıldığı için.

Sarwat ayrıca 3 gün boyunca korona virüsü belirtileri yaşadığımı söyledi Doktorumda korona virüsünü onayladıktan sonra, idareye bölgeyi mühürlemesini tavsiye ettim, aksi takdirde buraya daha fazla insan gelip korona virüsünü yaydı. Ancak şimdiye kadar, korona virüsünü daha fazla insana yayan yönetim tarafından herhangi bir işlem yapılmadı.

Şu anda Pakistan'da her geçen gün, Corona Iris'in ortak vatandaşlar üzerindeki etkilerinin yanı sıra, çok sayıda doktorun da Corona virüsünden muzdarip olduğu belirtilmelidir. Doktorlar ayrıca çeşitli yerlerde protesto gösterdiler ve her türlü güvenlik düzenlemesinin yapılmasını talep ettiler, ancak şu ana kadar herhangi bir eylemde bulunulmadı. Öte yandan, Pakistan'daki korona vakalarının sayısı artıyor. Şu anda, Pakistan'daki toplam korona vakası sayısı 21.500'ü aşarken, 486 kişi korona virüsü nedeniyle öldü.

Post a Comment

Previous Post Next Post