FreeWebSubmission.com İnsanları masaj bahanesiyle ıssız bir yere götürdükten sonra tutuklanmakla suçlandıİnsanları masaj bahanesiyle ıssız bir yere götürdükten sonra tutuklanmakla suçlandı

Sanıklar parklarda kolay bir hedef bulacak, ıssız bir yere götürüldükten sonra onu öldürecek, değerli eşyaları çalacak ve sessizce kaçacaktı.

Lahore (Urduca Noktası gazetesi en son 5 Nisan 2020) Sivilleri masaj sırasında ıssız bir yerde öldürmekle suçlanan tutuklandı. Sanıklar parklarda kolay bir hedef arayacak, ıssız bir yere götürüldükten sonra öldürecek, değerli eşyaları çalacak ve sessizce kaçacaktı. Tutuklandı.
Sanık İjaz diğer adı Yargıç, farklı parklarda masaj bahanesiyle vatandaşları öldürüp yağmalamakta, cinayetten sonra cep telefonlarını, parayı ve diğer değerli eşyalarını yağmalamakta kullanılıyordu. Sanıklar Ravi Yolu, Bhati Kapısı, Shadbagh, Islampura ve Rawalpindi'de beş cinayet işlediğini itiraf etti ve polis, sanık İjaz takma adı Hakimi'nin diğer suçlularını tutuklamak için de baskınlar yürütüldüğünü söyledi.

Suçlanan İjaz'la birlikte farklı parklarda olayları masaj şeklinde yapmak için kullandıkları suç ortağıyla suçlanan olayların işlenmesi amacıyla farklı parklarda dolaşıldığı bildirildi. Onu ıssız bir yere gitmeye ikna eder ve masaj sırasında vatandaşları bıçaklar ve öldürür.

Sanıklar sivilleri öldürdükten sonra cesedi orada bırakıyorlardı, cep telefonlarıyla, nakit paralarla ve diğer eşyalarla sessizce kaçıyorlardı Polis, sanık İjaz takma adını tutukladı ve beş gelişigüzel öldürme olayını takip etti.

Post a Comment

Previous Post Next Post